Подарунки дітям військових та переселенців у Черкасах вручила делегація волонтерів
Із візитом до школярів черкаської спеціалізованої школи № 3 завітала делегація волонтерів. Вони передали дітям українських захисників та вимушених переселенців подарунки від німецьких партнерів Благодійного фонду БФ БО “Хрещатик-Сіті” волонтерів Lindau HILFT із Ліндау.
Про це у «Фейсбук» написав лідер «Солідарної молоді Черкащини» Олександр Кульбіда:
«Солідарна Молодь Черкащини і керівниця БФ БО «Хрещатик-Сіті» Інна Бандура завітали з подарунками до дітлахів ВПО і військовослужбовців. Дякуючи німецьким партнерам Lindau HILFT Ralf Eisenhut нам вдалося в ці важкі часи подарувати діткам трішки свята, посмішок і хороший настрій».
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/dity-kulbida-red.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/dity-kulbida.-3-red.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/dity-kulbida.jpg-3-red.jpg)