“Черкащина нарощує повітряний щит”, – Табурець
На Черкащині постійно нарощують спроможності для захисту неба. Про це у телеграмканалі повідомляє начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
“Від початку великої війни наша область пережила вже 85 ворожих обстрілів із повітря. Ракети, дрони… для російських окупантів цивільне населення – постійна мішень. Як і об’єкти інфраструктури.
На цих кадрах ви бачите навчання наших мисливців на повітряні цілі противника. Новосформованого підрозділу.
Наші оборонці регулярно відпрацьовують свої навички. У цій справі все має бути доведено до автоматизму. Для результативного відбиття ворожих атак. І «відбоїв без наслідків».
Разом із районами та громадами, соціально відповідальним бізнесом і волонтерами ми постійно працюємо над їхнім матеріально-технічним забезпеченням”, – зазначив Табурець.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240212_084102_912-1024x624.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240212_084102_958-1024x682.jpg)