У Черкасах презентували проєкт «Війна очима дітей. Два роки стійкості та незламності»

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся національно-патріотичний захід. На ньому презентували проєкт “Війна очима дітей. Два роки стійкості та незламності”. Головна мета заходу – допомога нашим захисникам.

Ліга старшокласників восени минулого року презентувала збірку малюнків, створених дітками ВПО, “Мрії, обпалені війною”. Це не просто відображення жахів війни, це розповідь про мрії, сподівання та віру в краще майбутнє. Цей проєкт став поштовхом для нового – “Війна очима дітей”. Його ініціювала радниця міського голови з питань освіти та гуманітарної політики Валерія Шинкарьова.

“Шляхом голосування ми обрали один малюнок зі збірки та створили символічну листівку. Зараз учнівська молодь та організатори проєкту збирають підписи відомих українців, щоб надалі продати листівки на аукціоні. Зібрані кошти планують направити на закупівлю дронів для військових”, – розповіла Валерія Шинкарьова.

“Я завжди мріяв, щоб населення міста Черкаси перетнуло позначку 300 тисяч. Це відбулося, але на жаль, через війну. Вона змінила життя мільйонів, тисячі знайшли притулок у нашому місті. Серед нових жителів багато дітей. У Черкасах ми створюємо необхідні умови, щоб кожен почувався, як вдома”, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

“Цей не просто презентація дитячих малюнків, це щира розповідь про те, як війна вплинула на життя маленьких українців, які змушені були покинути свої домівки через жорстоку війну. Боляче слухати про війну з уст дітей”, – прокоментувала заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Під час презентації проєкту дошкільнята власноруч виготовили сувенірні ляльки-мотанки. Їх передали почесним гостям як обереги від усього лихого. Наприкінці заходу присутні підписали листівки, які передадуть громадським організаціям, благодійним фондам та волонтерам, аби ті вручили їх військовим.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *