Більше 10 тисяч гривень для бездомних тварин зібрали черкащани на «КОТОВАСІЇ»

Понад 10 тисяч гривень зібрали черкасці на ліки бездомним тваринам під час інтерактивного свята “КОТОВАСІЯ”, яке до Дня кота подарував містянам Черкаський міський палац молоді. Допомогла організувати свято кондитерська фабрика «Меркурій», що забезпечила маленьким гостям свята солодкі подарунки.

Про це журналісту «City News» повідомили організатори дійства.

На «КОТОВАСІЇ» побувало кількасот черкасців, що прийшли подивитися на котиків, яких забрали із вулиць, евакуювали, врятували з фронту – підопічних Черкаського обласного благодійного фонду «Життя». Під опікою фонду перебуває до 1000 тварин, і більшість з них –  саме котики.

Люди приходили родинами, щоб провести час із котиками, приносили корм, купували кото-сувеніри, милувались фотовиставкою пухнастих мешканців притулків, яких можна забрати додому, гладили котиків та кошенят.  Діти виготовляли поробки на кото-тематику, дізнавались цікаві факти про своїх улюбленців під час веселих вікторин, грали в кото-ігри та бавилися у ігрових зонах, як справжні кошенята.

Як зазначила директор Черкаського міського палацу молоді Олена Петрова,  метою заходу було організувати для містян цікавий відпочинок, адже перебування у товаристві чотирилапих –  це один із кращих антистресів.  Але крім розважальної захід мав і другу складову – благодійну. 

Для бездомних котиків свято зібрало до 100 кг корму та понад 10 тисяч гривень, які буде витрачено на ліки для хворих тваринок. 

Для довідки: Європейський День кота відзначають понад 20 років і дуже цікаво, що його придумала звичайна людина – італійська журналістка Клаудія Анжелетті, що захотіла вшанувати память чотирилапих, які постраждали від рук людини. До речі, цього ж дня у світі відзначається День спонтанних виявів доброти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *