Італійські медичні засоби фронтовикам та пацієнтам лікарні передали волонтери з Черкас

Українським військовим, які захищають незалежність України та пацієнтам  КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги», медичні засоби з Італії передали волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті» м. Черкас.

Про це на власній сторінці у «Фейсбук» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура:

«Продовжуємо допомагати медичним закладам Черкас (передали гуманітарну допомогу до третьої міської лікарні). Дякуючи Dzhyhil Igor та Мария Мохова мали змогу передати медичні засоби нашим захисникам та прифронтовим громадам. Благодійний Фонд “Мальви Україна” Malve di Ucraina, Associazione Ucraina a Verona Roman Hoydan дякую за постійну підтримку та піклування про здоровʼя українців».

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура та представник КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Олег Найдан
Очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура та військовий капелан Ігор Джигіль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *