Шкільні ліги: професійні волейболістки провели тренування з учнівською командою на Черкащині

Шкільні команди Черкащини продовжують активно тренуватися перед участю у фіналі територіального етапу нацзмагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». У громадах вже зіграно понад 1300 ігор. Решту змагань планують завершити до кінця березня.

Учасників проекту підтримують амбасадори та професійні спортсмени. Днями спільне тренування з волейбольною командою дівчат черкаської школи №10 провели волейболістки міського клубу МСК «Дніпро».

Юні спортсмени з професійними гравцями відточкували навички гри у волейбол. Крім цього, досвідченні волейболістки поділилися секретами успіху.

Отримані знання стануть ученицям у нагоді. Наступного тижня вони виборюватимуть першість територіального етапу змагань.

– Поради від спортсменів-профі мотивують та додають впевненості учасникам проекту, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Така підтримка є важливою для школярів. Ми продовжуємо підтримувати команди та бажаємо їм успіху на змаганнях. А надто – перемоги на всеукраїнському рівні!

Нагадаємо,Черкащина долучилася до наймасштабнішого шкільного спортивного руху. Область стала одним із 20-ти регіонів, які беруть участь у проекті “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. Першість команди виборюють у п’яти видах спорту – волейбол, баскетбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідинг.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *