Ігротерапію для ветеранів війни та їх родин провели в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “ЖАГА Життя”

Ветерани та молодь з інвалідністю в дружній атмосфері змагалися з настільних ігор (шашки, шахмати, нарди, настільний теніс).
Відтак з ініціативи департаменту соціальної політики на базі закладу започатковують новий напрям відновлення фізичного і психологічного здоровя та психосоціальної підтримки.

Про це повідомили на офіційній сторінці Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради у “Фейсбук”.

«Ми ідемо маленькими кроками до великої мети: об’єднуватися і робити добрі справи для підтримки як вихованців нашого закладу, так і ветеранів. Проводимо різні тематичні зустрічі в неформальній обстановці, майстер-класи. А сьогодні ініціювали ще й спортивний напрям на базі «Жаги життя». Дякую всім, хто відгукнувся. Сподіваюся на продовження співпраці, адже це корисно для всіх нас», – зазначила заступниця міського голови, кураторка галузі Марина Гаркава.
Крім того, ветерани оглянули навчальні класи та реабілітаційні кімнати центру «Жага життя», відремонтовані й оснащені коштом міського бюджету.

«Пам’ятаю, яким занедбаним було це приміщення кілька років тому, і бачу, який зробили ремонт, купили меблі, обладнання для відновлення здоров’я. Це дуже круто. Тепер тут є можливості для розвитку. А нинішні змагання з ігротерапії є нагодою ветеранам поспілкуватися і між собою, і з вихованцями «Жаги життя». Сподіваюся, далі нас буде приходити сюди більше. І в мене з’явилися нові ідеї з розвитку вітрильного спорту в Черкасах, який теж є чудовим засобом реабілітації», – сказав учасник АТО/ООС, депутат міської ради Сергій Прядка.

«Я вперше після поверення зі служби на такому заході. Дуже сподобалося: доброзичливо, атмосферно. Приємно, що ви памятаєте про нас, намагаєтеся підтримати. А такі зустрічі в «Жазі життя» нам корисні, адже ми теж з інвалідністю, як і їхні вихованці, просто трохи старші, тому добре розуміємо один одного», – поділився враженнями військовслужбовець Руслан Максимов.
Під час зустрічі працівники департаменту нагадали ветеранам про пільги, які вони та їхні рідні мають згідно з чиним законодавством.
Учасники змагань з настільних ігор отримали дипломи і завершили ігротерапію спільним чаюванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *