У лісах Черкащини – надзвичайна пожежна небезпека

На всій території Черкаської області встановилась надзвичайна пожежна небезпека, через що існує висока ймовірність загорань у лісах регіону. Тому лісівники спільно з представниками Державної служби надзвичайних ситуацій та поліцейськими регулярно здійснюють патрулювання лісових масивів на предмет дотримання громадянами правил пожежної безпеки в лісах.

Майже 30% усіх лісів Черкащини займають хвойні насадження. Вони є дуже вразливими до загорань. Зменшити рівень небезпеки можуть тільки опади, а поки зберігається суха, вітряна погода – ймовірність пожежі зростає щодня.

Лісівники попереджають про відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки та нагадують про заборону відвідування лісів.

Щодо відповідальності згідно законодавства: згідно статті 77 КУпАП порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 1530 грн до 4590 грн, а на посадових осіб – від 4590 грн до 15300 гривень.

Додатково також нараховується шкода, завдана довкіллю, внаслідок пожежі.

Для того, щоб зберегти ліси від пожеж, лісівники ДП “Ліси України” розвивають мережу рекреаційних пунктів – безпечних місць відпочинку. У таких місцях є все необхідне для того, щоб чудово для вас і безпечно для навколишнього середовища провести час.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *