П’ять років в’язниці отримав зрадник, який обслуговує окупантів на Луганщині

За матеріалами СБУ заочно засуджено колаборанта, який працює на так зване «міністерство сільського господарства «лнр».

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба УСБУ в Черкаській області.

– Завдяки доказовій базі Служби безпеки до тюремного ув’язнення засуджено колаборанта-посадовця, який працює на окупаційну владу. За матеріалами української спецслужби суд призначив йому 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна заочно. За даними слідства, зловмисником виявився мешканець Старобільського району на Луганщині. Від початку повномасштабного вторгнення він пішов на співпрацю з ворогом, – поінформували у прсслужбі.

Загарбники призначили зрадника на посаду директора «Стрілецького кінного заводу № 60», який підпорядковується окупаційним органам влади. Встановлено, що він і нині керує підприємством, організовує та забезпечує провадження господарської діяльності на користь ворога. Крім того, перебуваючи на «посаді», він сприяє наповненню бюджету окупаційної влади, за рахунок коштів, отриманих від сільськогосподарської діяльності.

За матеріалами Служби безпеки суд визнав його винним за ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Йому призначено 5 років тюрми з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади на строк 15 років.

Нині зловмисник переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території. Досудове розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *