Сервісні центри МВС зареєстрували понад 106 тисяч електрокарів в Україні

В Україні швидкими темпами росте інтерес до екологічного виду транспорту, яким безсумніву є авто на електричній тязі. В країні вже зареєстровано понад сто тисяч машин з електродвигуном. Лише за перші чотири місяці цього року – в КУкраїні зареєстрували понад 16 тисяч легкових та 1 тисячу 400 вантажних електромобілів.

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба Регіонального сервісного центру (РСЦ) ГСЦ МВС в Черкаській області

Щоби зменшити шкідливі викиди в атмосферу серед суспільства все більше популярним стає електротранспорт. Він вважається не тільки екологічним, а й економним порівняно з традиційними авто з двигунами внутрішнього згоряння.

– Так, станом на сьогодні в Україні зареєстровано близько 104,5 тисячі легкових та 2030 вантажних авто з електродвигуном. А за перші чотири місяці цього року – понад 16 тисяч легкових та 1400 вантажних транспортних засобів з електродвигуном, – розповіли у пресслужбі.

Наведені вище цифри включають нові та вживані транспортні засоби ввезені з-за кордону і зареєстровані вперше на території України. Йдеться також і про гібридні автівки, які крім двигуна внутрішнього згоряння ще мають електротягу.

За автівками з електродвигунами закріплюються у сервісних центрах МВС номерні знаки державної реєстрації із символами зеленого кольору на білому фоні.

Всього за електрокарами було закріплено 86 864 комплектів «зелених номерних знаків», за вантажними електромобілями – 1407. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *