Корпорація «Богдан Моторс» презентувала Черкасам свої можливості із виготовлення тролейбусів

17 травня міський голова Анатолій Бондаренко провів робочу зустріч із представниками компанії «Богдан Моторс» – директором луцького автоскладального заводу Дмитром Писаним та черкаського Олександром Шевелем. Мова йшла про оновлення рухомого складу тролейбусного парку Черкас та про їхній досвід участі в проектах із модернізації громадського транспорту, які фінансуються коштом Європейського банку реконструкції та розвитку або ж Європейським інвестиційним банком. Повідомляє Черкаська міська рада
За словами Дмитра Писаного, компанія «Богдан Моторс» виготовляє тролейбуси із 2007 року. Транспорт їхнього виробництва курсує в Києві (101 од.), Харкові (77 од.), Кременчуці (41 од.), Хмельницькому (41 од.), Сумах (21 од.) та в Луцьку (10). Вісім тролейбусів цього бренду перевозить пасажирів у Черкасах.
Анатолій Бондаренко наголосив, що оновлення рухомого складу комунального громадського транспорту – одне із пріоритетних завдань міської влади. Наразі фахівці мерії вивчають різні шляхи для втілення цих намірів у життя.
– Ми готові розглянути всі варіанти, для нас головне – прозорі умови та комфорт для пасажирів, – прокоментував міський голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *