Чого очікувати кожному Знаку Зодіаку у Ретроградний Меркурій з 29 травня по 22 червня

Меркурій стане ретроградним під час надзвичайно нестабільного астрологічного періоду (з 29 травня по 22 червня). Мало того що це станеться між місячним затемненням в Стрільці і сонячним затемненням в Близнюках (коридор затемнень), так ще й точний квадрат Сатурна у Водолії і Урана в Тільці також не залишиться непоміченим.

Чого чекати?

Закінчення, початка або поворотних моментів в наших історіях і особливо тих, що бродять по нашій свідомості, психіці і крутяться на язиці.

ОВЕН

Прийшов час поставити під сумнів ваші переконання щодо свого місця в суспільстві, ролі в оточенні, а також стилі та стратегії спілкування, які ви використовували раніше. Тепер колишніх слів вам буде недостатньо, щоб донести свій месидж до адресата.

Якщо у вас є свій сайт або користуєтеся соціальними мережами в рамках своєї роботи, використовуйте три тижні ретроградного Меркурія, щоб провести ретельний огляд і переоцінку того, наскільки добре ви погоджуєте свої повідомлення зі своїми справжніми цінностями. Цікавтеся своїми сновидіннями і різними перспективами, що відкриваються завдяки вивченню значення образів, що виникають з вашого несвідомого.

ТЕЛЕЦЬ

У цьому році ви вже випробували значні внутрішні зрушення, що змінили ваше професійне покликання. Тепер, коли Меркурій стане ретроградним, ви зосередитеся на роздумах про те, наскільки добре ваші фінансові звички відображають внутрішні зміни, які ви пережили в своїх цінностях.

Знайдіть час, щоб подумати про свої прагнення і кар’єрних цілях, а також про те, чи інвестували ви в допоміжні ресурси. Шукайте нові джерела доходу і способи заробляти гроші на речах, якими ви захоплені.

БЛИЗНЮКИ

Ретроградний Меркурій у вашому знаку може привести до фундаментальних змін у вашому способі життя. Подумайте про своє бачення ролі, яку ви хочете грати в суспільстві, і про те, в якій мірі ви виконуєте свої “хочу”.

Будьте відкриті для того, щоб поставити під сумнів свої переконання і інтегрувати нові точки зору, які можуть надихнути вас на створення цілей в новому напрямку. Якщо ви розчарувалися в своїй роботі або своїй суспільній ролі, три тижні ретроградного Меркурія будуть ідеальними для переосмислення вашого професійного покликання.

РАК

Ретроградний Меркурій в Близнюках закличе вас досліджувати глибини вашого несвідомого. Знайдіть місце в своєму щільному графіку для перебування на самоті, далеко від інших, щоб ви могли стикнутися з прихованими повідомленнями, що містяться в ваших внутрішніх ментальних глибинах.

Великі зміни, ймовірно, будуть відбуватися в ваших спільних проектах з іншими людьми або в групах, в яких ви берете участь, і тому деякий час на самоті допоможе вам розібратися, як адаптуватися до змін, що відбуваються.

ЛЕВ

Ретроградний Меркурій в Близнюках буде прекрасним часом для роздумів про ваші прагненнях і перегляду ваших сподівань на майбутнє на основі змін, що відбуваються в ваших стосунках.

Дайте волю своїй уяві щодо ролі, яку ви хочете грати в світі, а потім подумайте про асоціації, до яких ви могли б приєднатися і які відповідають вашому професійному натхненню. Якщо ви вже берете участь в групі, що відповідає вашому покликанню, подумайте, чи є для вас більш повноцінна роль або вищий щабель.

ДІВА

Прийшов час звернути ваш проникливий погляд на ту роль, яку ви граєте на публіці, і на те, в якій мірі ви виконуєте свої більші кар’єрні амбіції. Також буде важливо проаналізувати динаміку ваших взаємин з іншими, щоб позначити ті з них, що надихають вас бути кращими, і приділити їм більше уваги.

Перегляньте свої зв’язки з тими, хто руйнують ваше життя або заважають займатися справою, яка має для вас значення. Знайдіть час для цілеспрямованої практики і вивчення матеріалу, який відповідає вашій основній меті.

ТЕРЕЗИ

Дозвольте подорожі ретроградного Меркурія відкрити ваш розум для нових точок зору і перспектив, які надихнуть вас на нові ідеї для роботи.

Хоча цей час може бути продуктивним для інтелектуальних і духовних пошуків, це також момент серйозно задуматися про те, що приносить вам задоволення, і зосередитися на цих речах. Займайтеся більш активно тим, чим ви захоплені.

СКОРПІОН

Добре, що вам подобається досліджувати приховані справи, Скорпіон, тому що в період ретроградного Меркурія в Близнюках ви запросите себе на побачення в приховані куточки вашої психіки, щоб познайомитися з тією частиною себе, про яку ви раніше могли тільки здогадуватися. Ведіть щоденник сновидінь, щоб відстежувати значення образів, що виникають у вашій підсвідомості.

В рамках зовнішніх подій вам потрібно буде переоцінити ваші загальні ресурси з іншими – як в ваших професійних, так і в особистих відносинах. У міру того, як ви продовжуєте зміцнювати основу свого життя, переконайтеся, що ви дотримуєтеся правильний баланс, віддаючи і отримуючи.

СТРІЛЕЦЬ

Період ретроградного Меркурія в Близнюках буде відповідати значним змінам у ваших стосунках, Стрілець, з раніше прихованою інформацією, що входить у вашу свідомість. Важливі відносини можуть увійти або покинути ваше життя, або ви можете вийти на новий етап розвитку в рамках вже існуючих.

Це може бути гарний час для переоцінки того, як ви передаєте своє повідомлення людям особисто і позиціонуєте себе в Інтернеті, щоб зробити вибір на користь того, що буде більше відповідати вашим власним знання про себе.

КОЗЕРІГ

Використовуйте свій практичний погляд на життя, щоб переглянути свої повсякденні звички і розпорядок дня: це допоможе вам стати більш ефективними і зосередитися на роботі, яку ви готові виконувати для цього світу.

У той час як Меркурій ретроград в Близнюках, ви зможете стабільно оцінювати, наскільки добре ви використовуєте свій час і будь-які сфери свого життя, на які ви розтратили ресурси. Якщо ви зіткнулися з будь-якими фінансовими обмеженнями, зараз саме час скласти бюджет і вирішити, як витягти більше з меншого.

ВОДОЛІЙ

Ви перебуваєте в середині процесу переосмислення себе, і період ретроградного Меркурія в Близнюках змусить вас задуматися, звільняєте ви місце для власних інтересів або ще заповнюєте все своє життя чужими очікуваннями.

Знайдіть час, щоб зосередитися на речах, які вас надихають, і будьте готові поекспериментувати з новими стилями творчого самовираження. Якщо у вас стосунки, це також буде гарний час, щоб позбутися від старих звичок з вашим партнером і зайнятися новими справами разом, які можуть стати підставою для інтригуючих змін.

РИБИ

Швидше за все, вам доведеться відмовитися від турбот про кар’єру і зосередитися на своєму внутрішньому житті і домашній обстановці.

Якщо у вас багато зовнішніх обов’язків, не забудьте виділити трохи часу і простору в свій день, щоб насолодитися самотністю і впоратися з глибокими емоційними зрушеннями. Це також може бути гарний час для збирання та реорганізації вашого житлового простору, косметичного ремонту і перебудови вашого будинку.

Джерело: www.tseyday.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *