Шість в одному: На Черкащині вперше скористаються чат-ботом «СВОЇ»

Христинівська громада, що на Черкащині, стала першою, чиї мешканці отримають доступ до цього сервісу. 

За словами заступника Христинівського міського голови  Михайла Кальніцького, громада підписала меморандум із міжнародною благодійною організацією «Фонд «Східна Європа» про впровадження Єдиної платформи місцевої електронної демократії «e-DEM» та конструктора сайтів та чат-ботів територіальних громад «СВОЇ».

Завдяки цьому чат-боту, мешканці громади зможуть дізнаватись інформацію про місцеві органи влади – хто входить до керівництва громади та депутатського корпусу, із якими питаннями можна до них звернутися, як потрапити  на  прийом, зможуть поставити свої питання до влади, – розповідає пан Михайло.

Посадовець додав: «Також, люди будуть отримувати  інформацію про аварії на території громади, відключення електроенергії, газопостачання, проведення ремонтних робіт».

Завдяки цьому інструменту мешканці громад можуть зручно спілкуватися з місцевою владою та впливати на її рішення, отримувати консультації щодо державних сервісів, голосувати в опитуваннях, підписувати петиції, підтримувати проекти громадського бюджету та брати участь у консультаціях з громадськістю.

Нагадаю, до чат-боту «СВОЇ» наразі підключено 49 громад по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *