У Черкасах прокуратура засудила колишнього беркутівця, звинувачуваного у злочинах під час подій Революції Гідності

За результатами спеціального судового провадження Соснівським районним судом міста Черкаси до 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки засуджено колишнього командира батальйону міліції особливого призначення «Беркут» при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень щодо учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності (ч. 1 ст. 171, ч. 2 ст. 365 КК України).

Під час судового розгляду Черкаською обласною прокуратурою доведено, що обвинувачений, перебуваючи 27.01.2014 на Соборній площі в м. Черкаси віддав наказ підлеглим працівникам про застосування спецзасобів і затримання мирних мітингувальників, не забезпечив особисту недоторканність затриманих осіб, а також перешкоджав законній професійній діяльності журналіста.

Нагадаємо, що вказана особа переховується на тимчасово окупованій території Луганської області та обіймає керівну посаду у так званому «МВД ЛНР».

Джерело: https://ck.dsns.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *