Портал “Черкаси Українське Місто” створили у Черкасах

ІТ-фахівці із Харкова, які зараз живуть та працюють у нашому місті, разом із місцевою командою створили портал «Черкаси Українське Місто» (https://cherkasy.ukrainian.city). Про це інформують у Черкаській міській раді.

Попередньо ідею запуску сайту для допомогти людям, котрі залишилися чи тимчасово зупинилися в Черкасах, обговорили з міським головою Анатолієм Бондаренком. Він підтримав ідею створення сайту, який би дозволив заощаджувати час на пошук потрібної інформації, та доручив своєму заступникові Павлу Валенчуку, що опікується цифровим розвитком, максимально сприяти в реалізації.

– Цей портал – своєрідний інформаційний майданчик про базові речі в Черкасах та з відповідями на питання, які найчастіше турбують і тих, хто перебуває тут вперше, і тих, хто проживає вже певний час, – розповів заступник міського голови Павло Валенчук. – Створили його айтішники, які й самі через війну опинилися в нашому місті, спираючись на власний досвід.

У одному із розділів вебпорталу є узагальнена інформація про волонтерський рух у Черкасах. Відтак, кожен, хто має можливість або бажає допомогти, знайде на сайті потрібні контакти.

На порталі «Черкаси Українське Місто» створені 14 розділів:

? «Все необхідне для дітей»,
? «Доступні аптеки та медикаменти»,
? «Відкриті медичні заклади»,
? «Ночівля та житло»,
? «Працюючі відділення пошти»,
? «Доступні адміністративні послуги»,
? «Доступна питна вода»,
? «Де зняти готівку»,
? «Відкриті магазини»,
? «Працюючі заправки»,
? «Доступний транспорт»,
? «Все необхідне для тварин»,
? «Відкриті автосервіси/шиномонтажі»,
? «Волонтерська допомога».

Над розробкою порталу про Черкаси працювали близько 20 людей різних спеціальностей та з різними зонами відповідальності. Контент сайту продовжують оновлювати. У цьому ІТ-фахівцям допомагає команда черкащан на чолі з викладачем бізнес-коледжу Владиславом Хотуновим.

– Упродовж двох із половиною тижнів від початку повномасштабної війни ми перебували в укритті в Харкові: вже на початку другого тижня народилося бажання зробити для суспільства щось більше, ніж просто підтримувати роботу наших IT-компаній, – говорить ініціатор проекту Павло Макаренко. – Захотілося створити новий та максимально корисний проект, який стосувався б того, в чому ми розуміємось. Раніше ми займалися веб-розробкою, маємо досвід створення таких платформ. Так і з’явився проект Ukrainian City. Вже близько 50 фахівців працює з нами в одній команді з різних локацій. Ми, перш за все, хотіли бути корисними для суспільства та для нашої країни. Почавши з Харкова проект, починає набирати національного масштабу. Дякуємо кожному за підтримку!

За його словами, уся інформація, яка структурована на сайті, зібрана із відкритих джерел.

На головній сторінці розміщена форма для зворотного зв’язку. Кожен користувач або відвідувач сайту може поділитися корисною інформацією, запропонувати новий розділ, повідомити про помилку (якщо така є) чи вже неактуальну інформацію, долучитися до співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *