Спортсмен-ветеран АТО з Черкас побував на офіційному прийомі в Лондоні і спілкувався з Міністром оборони Великобританії

Спортсмен і ветеран АТО з Черкас Артем Лукашук взяв участь у офіційному прийомі в Лондоні, організованому на честь українських учасників міжнародних учасників мультиспортивних змагань Warrior Games («Ігри воїнів»). Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

Українська збірна ветеранів війни з росією, які отримали поранення в боях, але попри все досягли вершин у спорті, складається з 35 осіб. Від Черкащини Артем Лукашук – єдиний представник.

Під час прийому Артем мав, зокрема, змогу поспілкуватися у неформальній обстановці з британським Міністром оборони Беном Воллесом та послом України у Великобританії Вадимом Пристайком. Обидва урядовці, вдягнені у ділові костюми з краватками, оцінили вишиванку на Артемові – роботи майстрині з Черкас Олесі Теліженко.

«Головне, що я виніс із цього спілкування, – це неодноразове запевнення як Бена Воллеса, так й інших британських високопосадовців – це те, що курс Великобританії на максимальну економічну, політичну і військову підтримку України залишиться незмінним незалежно від жодних внутрішніх змін у самій Великобританії», – розповідає Артем Лукашук.

До 17 серпня ветеран 25-ї десантної бригади ЗСУ проходить тренування у британському місті Брайтон. Потім летить до США, де з 19 по 29 серпня братиме участь в «Іграх воїнів», які відбудуться в спортивному комплексі ESPN Wide World of Sports на курорті Walt Disney поблизу Орландо, штат Флорида.

«Хлопці, які не здалися ні в бою, ні в спорті,– гордість усієї України, – говорить міський голова Анатолій Бондаренко. – Черкаси завжди підтримували і підтримуватимуть тих, хто прославляє наше місто і захищає нашу державу».

Нагадаємо: Артем Лукашук у 2018 році отримав відзнаку «За заслуги перед містом Черкаси». 5 липня 2022 року за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка виконавчий комітет Черкаської міськради ухвалив рішення про сплату Артему Лукашуку одноразової грошової допомоги у розмірі 300 тисяч гривень, як спортсмену, який прославив Черкаси на міжнародній арені (на «Іграх нескорених у Гаазі Артем здобув «срібло» у стрибках в довжину). Практично зразу після цього Артем Лукашук відбув на «Ігри воїнів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *