Майбутні рятівники Черкас склали присягу на вірність народу та державі

З нагоди Дня Рятівника майбутні рятувальники одного з вищих навчальних закладів області склали присягу служби цивільного захисту. Знаково, що на вірність службі вони присягнули у професійне свято людей, які живуть із девізом «Запобігти. Врятувати. Допомоги».

В урочистостях взяли участь керівництво області, служби ДСНС, Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, його заступниця Анастасія Чубіна та голова наглядової ради інституту, депутат міської ради Араік Мкртчян.

Почесні гості та керівництво навчального закладу поклали квіти до Монумента Героям Чорнобиля і вшанували пам’ять пожежних, котрі в різні періоди брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Після підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх героїв, які поклали своє життя за майбутнє України.

«Наші рятувальники постійно беруть участь у громадському житті Черкас. Велика вдячність кожному працівникові й курсанту цього закладу, кожному рятувальнику міста за врятовані життя наших громадян, за те, що ви завжди на сторожі безпеки людей всієї України, – звернувся до присутніх міський голова Черкас. – Сьогодні рятувальники захищають нашу державу і на передовій, і в тилу. Вашу роль важко переоцінити. Дякуємо вам за те, що ви завжди перші, коли біль, вогонь чи вибухи. Зичу насамперед усім нам перемоги у цій війні. Слава Україні!».

«Рятівники – це герої без зброї. І рівень довіри людей і держави до рятівника надзвичайно високий, адже багато наших колег сьогодні поряд зі Збройними Силами відстоюють нашу незалежність, щодня проявляють мужність і героїзм, – відзначив генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь. – Упевнений, що курсанти не підведуть ані викладачів, ані народ України, як свого часу не підвели Герої Чорнобиля та Герої війни на сході нашої держави».

Під час урочистостей із нагоди святкування Дня рятівника низку співробітників цього навчального закладу було нагороджено медалями “За сумлінну працю” та Подяками міського голови Черкас.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *