Коли планують завершувати опалювальний сезон у містах Черкащини?

В Україні закінчується чи не найскладніший опалювальний сезон за історію. У деяких міcтах вже цього тижня вимикають опалення.

Тему, коли планують завершувати опалювальний сезон у містах Черкащини, досліджувало «Про все».

У Смілі опалювальний сезон хочуть закінчити 1 квітня, так само як і минулого року. Про це повідомив міський голова Сергій Ананко. Залишать з теплом, можливо, лише лікарню, але на альтернативному опаленні.

А в Умані з датою завершення опалювального сезону ще не визначилися.

– Ще не можу 100% сказати дату, але плануємо, скоріше за все, завершувати опалювальний сезон з 1 квітня. Але погодні умови покажуть, можливо, це буде й пізніше, – розповіла в коментарі Про все міський голова Умані Ірина Плетньова.

Не вирішили коли вимикати опалення і в Золотоноші. Заступник міського голови Олександр Флоренко каже, що будуть орієнтуватися на погоду.

– Орієнтуємося за середньодобовою температурою. Але те, що бачимо за прогнозами погоди, то завершувати опалювальний сезон будемо на початку або в середині квітня. У нас немає центрального опалення в багатоквартирних будинках. Усі ще на початку 2000-х перейшли на автономне опалення. Деякі організації та освітні заклади опалюються своїми котельнями, вони регулюють потужність самі, залежно від температури на вулиці, – розповів Флоренко.

До наступного опалювального сезону в Золотоноші почнуть готуватися вже влітку.

– У будь-якому випадку тверде паливо ми почанємо заготовлювати ще з літа, коли цінга на нього менша ніж взимку, – додав заступник міського голови.

Міський голова Звенигородки Олександр Саєнко каже, що завершення опалювального сезону в місті залежатиме від того, чи зросте вартість газу.

– З датою завершення опалювального сезону ми ще не визначилися, тому що не знаємо ціну газу. Наскільки я розумію, з 1 квітня зросте вартість газу. Це важко, хто це витягне? Тому будемо дивитися за обстановкою. Як всі, так і ми, скоріше за все завершимо сезон із 1 квітня. Навіть якщо буде похолодання, критична інфраструктура буде з теплом, для цього в нас є альтернативне опалення, – розповів Саєнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *