Табличку імені загиблого воїна і волонтера встановили у Черкасах

Інформаційну табличку «Алея Павла Собка» встановили у Південно-Західному районі Черкас. Працівники КП “ЧЕЛУАШ” Черкаської міської ради за рішенням виконавчого комітету демонтували розміщену тут табличку «Алея Путейка» (попередня назва алеї).

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Нагадаємо, що алея була перейменована на честь Павла Собка – заступника директора КП «Міськсвітло» Черкаської міської ради, черкаського волонтера, українського бійця, захисника України, який загинув під час виконання бойових дій в м. Попасна у квітні минулого року.

Встановлення вже нової інформаційної таблички «Алея Павла Собка» було ініційовано близькими друзями та рідними загиблого Героя.

«Павло Собко був людиною із великим серцем, яка понад усе любила Україну. Він ніколи не зупинявся, в ньому було надзвичайно багато життєвої енергії, яку він спрямовував на служіння людям і рідній державі. Зрештою, віддав за Батьківщину найдорожче – своє життя. Сподіваюся, що встановлена інформаційна дошка стане нагадуванням для жителів та гостей міста про життєвий подвиг Павла Собка і спонукатиме майбутні покоління брати з нього приклад», – прокоментував директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін.

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *