На Черкащині безкоштовно вакцинуватимуть та стерелізуватимуть бездомних тварин

На Черкащину прибули представники Міжнародного фонду «FOUR PAWS International». Вони допоможуть вирішувати проблему бездомних тварин. У квітні-травні фахівці ТОВ «Чотири лапи Україна» (українського представництва  Міжнародного фонду «FOUR PAWS International») безкоштовно стерилізуватимуть та вакцинуватимуть проти сказу вуличних бездомних тварин у Звенигородці, Лисянці та Корсуні.

Про журналісту «City News» повідомили представники ТОВ «Чотири лапи Україна».

– На Черкащині ми працюємо із 2017 року, допомагаючи регіону вирішувати питання бездомних тварин – адже, як відомо, саме ця область є єдиною, де прийнято відповідну програму гуманного поводження з бездомними тваринами, що діє по усьому регіону, – зазначила директорка ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександра Лісчишина.

З її слів у попередні роки активісти ТОВ «Чотири лапи Україна» працювали у Золотоноші, Каневі, Катеринополі, Смілі, Чигирині, Умані, Жашкові, Тальному, Монастирищі, Христинівці.

– Завдяки стерилізації там бездомних тварин, у кожному з міст вдалося упередити появу десятків ( а де – і сотень) нових вуличних тварин. Звісно ж, і вакцинація вуличних тварин сьогодні є особливо важливою, оскільки у цій непростій ситуації допомагає здійснити посилений контроль у проблемі поширення такої небезпечної хвороби як сказ, – додала вона.

 Працівники ТОВ «Чотири лапи Україна» зазначили, що на Черкащині вони не припиняли роботи навіть не зважаючи на вторгнення російських загарбників. Навіть у такі важкі часи багато місцевих керівників розуміють необхідність вирішення питань, що є постійно важливими для людей та забезпечення суспільного добробуту у регіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *