Нові міські нагороди хочуть запровадити у Черкасах

У Черкасах планують розширити й оновити Галерею Слави міста і запровадити нові міські нагороди для відзначення трудових колективів та окремих громадян. Про це йшлося на засіданні комісії попереднього розгляду матеріалів при виконавчому комітеті Черкаської міської ради, інформує пресслужба міськради.
Комісія під головуванням секретаря Черкаської міської ради Юрія Тренкіна заслухала інформацію начальника відділу «Патронатна служба» Миколи Добровольського про необхідність розширення та оновлення Галереї Слави міста Черкаси. Вона розміщена на стінах 2 поверху Черкаської міської ради.
За результатами засідання підготують проєкт розпорядження міського голови Анатолія Бондаренка про створення робочої групи з розроблення проєкту розширення й оновлення Галереї Слави міста Черкаси. До її складу залучать представників відповідних департаментів і служб. Схвалений проєкт мають подати на погодження виконавчого комітету та затвердження сесії міської ради.
Також розглянули питання про запровадження нових міських нагород для відзначення трудових колективів та окремих громадян. Це, зокрема, пам’ятна відзнака міського голови «За звитяги в ім`я Черкас». Остафій Дашкович». А також медалі «За волонтерство та добрі справи» та «Незламній духом черкащанці», пам’ятний знак «Спортивна гордість Черкас».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *