15 тисяч гривень на корм для бездомних тварин зібрали черкаські студенти

Стільки коштів зібрали на корм для безпритульних чотирилапих студенти та викладачі черкаських вишів. До Міжнародного дня бездомних тварин черкаські волонтери змогли закупити лікувальний корм для тварин, яких забирають із  вулиць, та передати його у звільнені з під російської окупації міста і села України.

Також студенти вишів зібрали корм для безпритульних тварин. Найбільше корму зібрали студенти тих вишів, де нині постійно ініціюють акції допомоги ЗСУ і найбільш вразливим у цей складний час: Черкаський професійний автодорожній ліцей (під егідою його директорки Ольги Філіпової), Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу (акцію ініціювала директорка Людмила Крикуненко), Фаховий коледж СУРА (директорка Анна Новак) та Черкаський музичний фаховий коледж імені  Гулака-Артемовського (директор Валентин Хороший).

Уже відправили на Херсон корми, зібрані Студентською радою Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (психологічного факультету, ННІ інформаційних та освітніх технологій, ННЦ «Медичний інститут»).

Як журналісту «City News» розповіла голова студентської ради Євгенія Лядецька, «допомога нашим меншим друзям — неодмінна частина волонтерської діяльності».

До допомоги тваринам долучилися і школярі Черкаської ЗОШ №2, які передали створені ними картини зі зворушливими тваринками для аукціону на допомогу бездомним тваринам Черкас та Херсону.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *