Для черкаського КП придбали два підйомника

Автопарк комунального підприємства «Міськсвітло» поповнили двома новими підйомниками. Один із них висотою 22 метри, інший – 18,5. Їх використовуватимуть для утримання мереж зовнішнього освітлення у місті, інформують в Черкаській міській раді.
Із потужностями нової техніки ознайомився міський голова Анатолій Бондаренко разом із директором підприємства Віталієм Терьохіним.
– Кілька років тому ми купували новий автопідіймач для нашого комунального підприємства «Міськсвітло». Утім, від самого початку повномасштабного вторгнення його використовують Збройні сили України й ця техніка допомагає їм бити ворога, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Наразі ж ми підсилили це підприємство сучасною технікою, на яку його працівники вже зачекалися. Нові автопідйомники використовуватимуть, передовсім, для утримання міських мереж зовнішнього освітлення. Вони допоможуть комунальникам заїжджати у вузькі двори та в цілому працювати на більшій висоті. Разом із тим, ми послуговуватимемося ним у випадку надзвичайних ситуацій.
За словами Віталія Терьохіна, після того, як більш сучасний підйомник передали на потреби армії, у їхньому розпорядженні лишилася техніка 70-80-х років виробництва.
– Техніка, яка досі була наявна на підприємстві, фактично вже не використовувалася, – коментує він. – Майже неможливо було пройти технічні огляди, обслуговування застарілих підйомників витратне й супроводжується труднощами із запчастинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *