Черкаси отримали гуманітарну допомогу з Польщі для закладів освіти

Черкаси отримали гуманітарну допомогу від Solidarity Fund PL, (Fundacja Solidarności Międzynarodowej, Республіка Польща) у рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Загальна вартість допомоги становить близько 100 тис. злотих.

Інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Зустрічали цінний вантаж заступниця міського голови Анастасія Чубіна, голова Комісії з питань прийому та розподілу гуманітарної допомоги в міській територіальній громаді, заступниця міського голови Марина Гаркава, а також представники структурних підрозділів міської ради.

Зокрема, 10 закладів загальної середньої освіти, 14 закладів дошкільної освіти та 3 заклади позашкілля отримають 28 генераторів різної потужності.

Також, 15 закладів, де розташовані пункти незламності, отримають від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień пічки і обладнання до них: димові труби та коліна до димоходу.

«Ворог уже більше року обстрілює нашу державу, що стає на заваді нормальному освітньому процесу. Проте їм не вдасться зламати нашу націю, і ми будемо робити все можливе, щоб наші школярі навчалися офлайн. Нові генератори допоможуть забезпечити безперебійне енергопостачання у випадку критичних ситуацій», – відзначила Анастасія Чубіна.

«Черкаси дуже вдячні усім закордонним і міжнародним організаціям, усім партнерам, які допомагають нам у тяжкі часи війни. Ця підтримка дуже цінна для нас», – зауважила Марина Гаркава.

Додамо, що Фонд міжнародної солідарності у партнерстві з BGK та Європейською комісією доставляють гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, що постраждали від російської агресії проти України, та допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *