У Черкасах відкрили міні-скульптуру скрипки

У Черкасах відбулася презентація мініскульптури «Скрипка», яка розташована на будівлі одного із корпусів Черкаської дитячої музичної школи №2. Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Творчий проєкт став можливим завдяки грантовим коштам, виділеним у цьому році в рамках міської програми в галузі культури м. Черкаси.
Автором цієї роботи є Владислав Димйон, відомий черкаський скульптор, який вже має на своєму рахунку такі унікальні та відомі в місті проєкти, як пам’ятник Василеві Симоненку у сквері біля Палацу одружень та пам’ятник слюсарю-сантехніку біля Черкаського водоканалу.
«Приємно, що в нашому місті зустрічається так багато обдарованих, творчих і енергійних людей, які прагнуть розвивати Черкаси як центр культури та мистецтва. Ми багато разів бачили, яким важливим є мистецтво, що надихає нас та підтримує у найважчі часи. Сподіваюсь, що створена скульптура тепер буде надихати інших на цікаві творчі ідеї та стане справжньою прикрасою мистецького закладу», – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
Бронзова мініскульптура «Скрипка», за ідеєю Владислава, є початком проєкту невеликих скульптур музичних інструментів, які будуть розташовуватися по всьому місту. Для розміщення першої скульптури обрали відреставровану будівлю музичної школи, яка є прикрасою нашого міста і розташована в центрі Черкас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *