Підприємці з Черкас можуть отримати часткову компенсацію за раніше придбані генератори

Представники малого й середнього бізнесу в Черкасах мають можливість розраховувати на часткове відшкодування витрат на закупівлю генераторів, інвенторно-акумуляторних систем безперебійного живлення та зарядних станцій. Про це нагадують в департаменті економіки та розвитку Черкаської міської ради.

Рішеням виконавчого комітету міської ради 27.03.2023 №326 затверджено Положення про підтримку суб’єктів підприємницької діяльності за рахунок коштів Черкаської міської територіальної громади на реалізацію заходів з енергозбереження та енергозабезпечення http://chmr.gov.ua/ua/files.php?s=2&s1=27&s2=254.

Суб’єктам господарювання, що зацікавлені в отриманні часткового відшкодування витрат на придбання приладів та обладнання з енергозбереження та енергозабезпечення пропонується подавати заяви до виконавчого комітету міської ради з відповідним пакетом документів.

Максимальна сума компенсації не перевищуватиме 200 тисяч гривень за генератори та інвенторно-акумуляторні системи безперебійного живлення, 100 тисяч гривень – для зарядних станцій.
Право на відшкодування мають суб’єкти мікро, малого та середнього підприємництва, які працюють та сплачують податки в Черкасах.

При розгляді документів у мерії з’ясують, чи не визнаний підприємець банкрутом та чи не перебуває у стадії ліквідації.

Згідно з положенням, покриватиметься 50 відсотків витрат тим підприємцям, хто здійснює діяльність у закладах роздрібної торгівлі (продовольчими та непродовольчими товарами), в ресторанному господарстві, має мініпекарні, перукарні чи салони краси, хімчистки, аптеки, працює в приватних закладах освіти та в закладах із надання медичних послуг, ательє, пунктах ремонту взуття, станціях технічного обслуговування, автомийках та інших закладах сфери обслуговування.

За консультаціями звертатись до департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36, тел.: 33-49-87, 33-19-80).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *