Водій без прав роз’їжджав Черкасами напідпитку

Патрульні виявили водія з ознаками сп’яніння та позбавленого права керування. Про це інформують у обласному управлінні Патрульної поліції.

Днями у Черкасах під час патрулювання на проспекті Хіміків, інспектори зупинили автомобіль ВАЗ 21099 за орієнтуванням, до того ж водій вище вказаного авто порушив ПДР.

Спілкуючись із водієм автомобіля ВАЗ, поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд, на що останній відмовився. Також інспектори встановили, що чоловік вже позбавлений права керування та притягався до відповідальності за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП та немає свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

На порушника патрульні сформували вже не першу адміністративну справу.
Сьогодні він отримав протокол за ч. 3 ст. 130.(Керування транспортним засобом особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) КУпАП.

Зауважимо, що ч. 3 ст. 130 КУпАП тягне за собою штраф у розмірі 51 000 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

Також на кермувальника інспектори винесли постанову за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою позбавленою права керування вчинене повторно протягом року) та постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування особою, яка не має із собою реєстраційного документа на транспортний засіб) КУпАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *