Перше місце здобув у Бразилії юний спортсмен з Червоної Слободи

Вихованець  боксерського клубу «Червона Слобода» 14-річний Нікіта Негрун виборов перше місце на Всесвітніх учнівських спортивних іграх у Ріо-де-Женейро (Бразилія).

Про це повідомив журналіст «City News».

У Всесвітній Літній Гімназіаді в Бразилії взяли участь представники 36 країн світу, які змагалися у 21 виді спорту.

Україна зайняла у цих іграх почесне перше командне місце по боксу.

Першість здобув Нікіта Негрун, поборовши суперників із Бразилії та Казахстану. До того юний спортсмен – займаючись усього 4 роки –  брав участь і у Чемпіонаті України, і у Всеукраїнській гімназіаді. Своє майбутнє Нікіта бачить у спорті, тож, цілком можливо, боксерський клуб Червоної Слободи з одноіменною назвою, плекає нову спортивну надію України.

За словами тренера боксерського клубу «Червона Слобода» Анатолія Перепелиці, нині їхні спортсмени готуються до нового Чемпіонату України, який проходитиме  у Рівному з 22 вересня по 1 жовтня. За підтримки громади, вихованцям боксерського клубу  вдається здобувати системні перемоги на обласних і всеукраїнських турнірах, серед спортсменів є майстри спорту та кандидати у майстри спорту.

За словами голови Червонослобідської громади Олександра Литвиненка, у громаді діє 6 спортивних клубів з футболу, дзюдо, волейболу, баскетболу, боксу та спортивно-бального танцю. Спортивні гуртки є  у кожній школі громади. За його словами, громаді вдалось залучити кваліфікованих тренерів, яким вдається динамічно розвивати спортивні клуби і допомагати своїм вихованцям прославляти на спортивних змаганнях не тільки Черкащину, але й всю Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *