Намет для військових, у який можна ставити пічку, шукають черкаські волонтери БО «БФ «Хрещатик-Сіті»

Про це у мережі «Фейсбук» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Друзі! Нашим захисникам дуже потрібна палатка, щоб можна було розмістити в ній пічку!, – попросила  Інна Бандура.

Також через редакцію «City News» волонтери Фонду звертаються до колег із проханням допомогти у пошуках намету. Якщо хто не-будь із колег знає де і за яку ціну можна знайти такий намет, просимо повідомити у офіс БО «БФ «Хрещатик-Сіті», який знаходиться у приміщенні ТРЦ «Хрещатик-Сіті».

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *