Із Черкас до Відня з важливою місією їде волонтерка «Хрещатик-Сіті» і фотографує все цікаве
Із важливою місією за кордон днями поїхала волонтерка Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко. Нині автошляхами Європи наша Таня їде у німецьке містечко Ліндау, яке знаходиться на кордоні Німеччини з Австрією.
Про повідомив журналіст «City News».
Візит- свого роду знак вдячності німецьким волонтерам з партнерської організації «Ukraine hilfe» з м.Ліндау, що у Баварії, які вже кілька разів привозили гуманітарну допомогу для Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик Сіті».
Основна ж мета місії нехай поки що залишиться інтригою.
Не дивлячись на надзвичайно тісний графік поїздки, спричинений тривалою затримкою під час подорожі через поломку автобуса і черги на кордоні, Таня встигає сфотографуватися біля тих визначних місць, повз які проїжджає. На світлинах – вулицы ы пам’ятники столиці Австрії – Відня.
Довідка «City News»:
БО «БФ «Хрещатик-Сіті» працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.
Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.
Володимир Лимаренко-Полянський
Фото Тетяни Моргуненко
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-red.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-4-red-obr.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-5-red-obr.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-6-red.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-8-red.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-11-red-768x1024.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-10-red.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-3-red-768x1024.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-2-red-768x1024.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-15-red-768x1024.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-12-red.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-13-red.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/Tania-Avstr-14-red.jpg)