Окопні свічки з «Майстернею святого Миколая», що у Черкасах, вже зігрівають фронтовиків (фотофакт)

Окопні свічки та новорічний віночок, створені «Майстернею святого Миколая», роботу якої перед Різдвяно-новорічними святами організувала волонтерська команда БО «БФ «Хрещатик-Сіті», вже в руках українських захисників на фронті.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Раніше «City News» повідомляв про те, що 6 грудня під егідою БО «БФ «Хрещатик-Сіті» У Черкасах працювала «Майстерня Святого Миколая».

На запрошення команди Фонду учні 4-го класу черкаської ЗОШ № 30 у рамках майстер-класу виготовляли окопні свічки.          

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *