Стипендії для тих, хто хоче творити культуру і мистецтво запровадили у Черкасах

Ще один спосіб розвивати культуру, вишукувати талановитих митців серед городян, прививати бажання ближнім брати участь у різних культурних заходах і особливо, спонукати їх створювати і пропонувати нові, свої, розробили у Черкасах. Йдеться про спеціальні стипендії ініціативним людям, які здатні творити.

Про це на власній сторінці у «Фейсбук» повідомила заступник міського голови Анастасія Чубіна:

«Триває подача заявок на стипендії у галузі культури. Вони надаватимуться на створення культурних подій, мистецьких робіт, видання книг, каталогів, збірок культурного спрямування, а також на поїздки для участі у культурних подіях, фестивалях, конкурсах.
Тож, із 1 до 29 лютого усі охочі можуть подати заявку на участь до управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, каб. 101. Із детальним переліком документів можна ознайомитися на сайті: http://surl.li/pxerg , а також за телефоном: (0472) 37-05-75, 050-464-18-67. А вже у березні цього року Експертна рада з оцінки проєктних пропозицій у галузі культури визначатиме стипендіатів на 2024 рік. Чекаємо на ваші креативні ідеї!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *