Соляні кімнати відкриють у кількох садочках Звенигородщини

У двох садочках Звенигородки відкриють соляні кімнати для галотерапії – дихання повітрям з частинками солі. Для цього відділ освіти виконкому Звенигородської міської ради вже закупив обладнання – два галогенератори – апарати які інтенсивно насичують повітря соляним аерозолем.

Про це у “Фейсбук” повідомила Звенигородська міська рада.

У відділі освіти говорять, що шукають шляхи як підтримати й зміцнити здоров’я дітей, які, особливо цієї зими, через постійні респіраторні хвороби не можуть відвідувати заклади. А галотерапія це один із ефективних методів профілактики й підтримки організму, коли нас повсюдно атакують віруси.

Думаю, якщо не всі, то більшість з нас чули і знають про соляні печери, про їхні лікувальні властивості й потужний оздоровчий ефект для людей з хворобами органів дихання. – Розповідає про новий проект міської ради начальник відділу освіти Лариса Кочерга. – Вчені знайшли спосіб штучно відтворити ще донедавна унікальний мікроклімат цих природних утворень. Зараз маємо в Україні ефективні й відпрацьовані методи такої профілактики. Отже організовуємо її для звенигородських дітей. Для початку обрали два садочки з найбільшою чисельністю вихованців – “Малятко” та “Берізка”, і вже завезли туди галогенератори.

Саме обладнання коштує порівняно недорого, більша складність в організації профілактики. Для цього необхідно виокремити кімнати у дитячих садочках та належним чином їх облаштувати, щоб у них можна було підтримувати показники мікроклімату за температурним і світловим режимами, а також вологістю повітря. І все це під наглядом та за безпосередньої участі медичних працівників, які й контролюватимуть організацію профілактики та оздоровлення в кожному із закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *