Черкаси стали партнерами “Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою”

У Черкасах підписали меморандум про співпрацю між Черкаською міською радою та “Ізраїльською Коаліцією по роботі з Травмою” щодо заходів зі зміцнення стійкості освітянської громади міста Черкаси за досвідом Ізраїлю. Ця співпраця є важливою складовою в комплексі роботи із стресостійкості педагогічних працівників, а відтак учнів та вихованців закладів освіти.

“Дуже приємно, що Черкаси стали партнерами “Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою”. Знаково, що сьогодні ми підписали не лише меморандум, а почали навчання для наших педагогів. Досвід ізраїльтян допоможе нашим освітянам здобути знання, які відразу можна застосовувати на практиці ”, – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна. В рамках співпраці 25 педагогів вже почали навчання за іноземною методикою. Протягом 4 днів сертифіковані ізраїльські спеціалісти проводитимуть навчання для психологів, соціальних працівників закладів освіти.
“Черкаси – перше місто, яке прийняло мене після окупації в Бучі, тому мені дуже приємно тут бути. Сьогодні ми вже почали підготовку фахівців, які стануть тренерами з ізраїльської програми життєстійкості для освітян. Головне завдання для нас – масштабування, тому кожен з учасників згодом буде впроваджувати цінний досвід у своїх закладах освіти”, – розповіла офіційна представниця Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою в Україні Наталія Макієнко.

Крім того, за ініціативи Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради у місті створюють Центр стресостійкості педагогічних працівників. Його реалізовують на основі досвіду резільєнс-центрів (установа, яка забезпечує підтримку у відновленні після стресових ситуацій, криз або травм) міст Ізраїлю. Його головна мета підготовка фахівців, які проводитимуть програми профілактики професійного вигорання та протидії кризовим ситуаціям, підтримуватимуть педагогів, учнів, батьків під час воєнного стану.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *