Медом з Холодного яру від черкащанина вже ласують українські захисники (фотофакт)

Мед із Холодного яру, різні солодощі, розпалювачі та окопні свічки, які волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті», передали на фронт, вже у військових.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура:

– Посилка, яку ми недавно відправляли військовим, вже дійшла за призначенням. Днями отримали від вдячних воїнів відповідне фотопідтвердження. Окопні свічки для солдат виготовили волонтери нашого фонду – БО «БФ «Хрещатик Сіті», вафлі дали наші партнери з італійської благодійної Асоціації MALVE di UCRAINA (м.Верона). Розпалювачі виготовила наша волонтерка Діана Глущик, інша волотерка Фонду Тетяна Моргуненко передала їм серветки, які вона придбала за пожертви від підприємців центрального ринку а також воскові розпалювачі та кілька бадок меду, зібраного у колисці українського Руху Опору у легендарному Холодному Яру. І теке і інше воїнам передав черкащанин Олег Щербина.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Читати за темою: Холодноярівський патріотичний мед для українських захисників волонтерам приніс черкащанин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *