Светри від партнерів волонтери з Черкас передали у ЗСУ (фотофакт)

Светри від партнерів з ГО «Нескорені» бійцям Збройних Сил України передали волонтери Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Про це на власній сторінці у «Фейсбук» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

«Рецепт гарного настрою – за будь-якої нагоди допомагати нашим найкращим ЗСУ! ГО «Нескорені» і Олександр Лабецький, дякуємо за співпрацю! Всі светри передані в надійні руки!, – написала Інна Бандура.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *