Подарунки для військових, які волонтерам з Черкас привезли колеги з Німеччини, вже на фронті

Їжа, сучасні самонадувні пневмокаремати та рюкзаки, укомплектовані усім необхідним від німецьких волонтерів з міста Ліндау, вже прибули до військових на фронт.

Фотозвіт, що засвідчує цей факт бійці з фронту надіслали волонтерці БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Наталії Вдовченко. Вона ж ознайомила з ним колег волонтерів та журналіста «City News».

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність»  Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 родин переселенців, де є жінки на крайніх термінах вагітності, або ті, які виховують діток до двох років та багатодітних родин із Черкас, що потребують допомоги.

Читати за темою:

Рюкзаки і каремати з Німеччини волонтери з Черкас передали бійцям на фронт

Нову партію допомоги до Черкас привезли волонтери з німецького міста Ліндау

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *