Безплатно новий, модний одяг жінкам із родин ВПО роздають у Черкасах (фотофакт)

Шляхетну місію по підтримці родин ВПО у Черкасах продовжують власники «Boutique-O la la 8» модного брендового одягу у співпраці із благодійним фондом БО «БФ «Хрещатик Сіті». Нині волонтери Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується БО «БФ «Хрещатик-Сіті», роздають жінкам із внутрішньопереселених родин, недавно подарований бутіком брендовий одяг.

Днями власниця «Boutique-O la la 8», як вже інформував портал «City News», передала модний брендовий одяг для жінок із родин, які через війну залишили рідні оселі, переселившись до Черкас.

повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Надзвичайно приємно усвідомлювати, що у Черкасах є підприємці, які вважають своїм громадянським обов’язком допомогу знедоленим співгромадянам. Родина власників «Boutique-O la la 8» – це яскравий приклад, патріотизму, солідарності і соціально відповідального бізнесу. Це надихає і зміцнює віру у нашу майбутню Перемогу. Від імені команди Благодійного фонду «Хрещатик-Сіті», висловлюю найщирішу вдячність Світлані Кузіній і її чоловіку Віктору за небайдужість, – сказала Інна Бандура.

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 родин переселенців, де є жінки на крайніх термінах вагітності, або ті родини ВПО, які виховують діток віком до двох років та багатодітних родин із Черкас, що потребують допомоги.

Читати за темою: Новий, брендовий одяг, безкоштовно, у Черкасах роздають жінкам із переселенських родин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *