Французькі компоти з Черкас доповнили стіл військових і переселенців

Волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті»  продовжують розподіляти консервовані французькі фруктові компоти між військовими.

«City News» вже повідомлzла читачам про 26 тонн консервованих фруктових компотів, які як благодійну допомогу французька компанія «La Pulpe» направила на Черкащину. Одинадцять тон продукції з цієї партії для подальшого розподілення отримала БО «БФ «Хрещатик Сіті».  

Як повідомила журналістам «City News» очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура, дві чималі партії продуктів, включно з французькими компотами вже передали ієрею  Володимиру Штокалу, капелану Православної Церкви України.

Зі слів капелана, одна вантажівка з їжею і компотами поповнила запаси черкаських громад Православної Церкви України, які опікуються переселенцями. Ці продукти вони роздаватимуть родинам, які через війну залишили свої домівки.

Другу вантажівку капелан відправив у одну з місцевих військових частин для збагачення солдатського раціону.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Читати за темою:

На Черкащину прибуло 25 тонн консервованих продуктів з Франції

Нові 25 тонн консервів з Франції днями вирушать на Черкащину

Фруктовий привіт прибув із Франції до Черкас

26 тонн консервованих фруктів з Франції прибули на Черкащину

Французькі компоти і німецьку тушонку черкаські волонтери віддали військовим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *