Французькі компоти і німецьку тушонку черкаські волонтери віддали військовим

Французькі компоти і німецьку тушонку черкаські волонтери віддали військовим.

Суттєво доповнити раціон бійцям української армії  допомогли волонтери Благодійної організації «Благодійний фонд Хрещатик Сіті». Отримані вчора із Франції консервовані компоти та привезену раніше німецьку тушонку у військову частину повіз капелан.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура.

– Вчора наш Фонд отримав благодійну допомогу із Франції – 11 тонн консервованих фруктових компотів від компанії «La Pulpe», і одразу почав її розподіляти. Солодке доповнення до солдатського столу зголосився капелан Православної Церкви України, ієрей Володимир Штокало. Волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті» щиро вдячні першому заступнику голови Черкаської обласної ради Роману Сущенку за організацію нової гуманітарної допомоги із Франції. До вантажу ми ще додали консервовані супи та м’ясні консерви, які раніше нам привезли благодійники з Німеччини, – розповіла Інна Бандура.

Про те, яким чином буде розподілена благодійна допомога журналістам «City News» поінформував ієрей  Володимир Штокало, капелан Православної Церкви України.

– Ми щиро вдячні Благодійної організації «Благодійний фонд Хрещатик Сіті» за ту допомогу, яку Фонд надає Православній Церкві України. Отримані тут продукти ми будемо передавати тим родинам, яких з власних домівок вигнала війна, і які знайшли притулок у Черкасах. Іншу частину цієї допомоги ми передамо у військовим частинам, – сказав капелан ПЦУ, ієрей Володимир Штокало.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *