Їжу, засоби гігієни та іграшки привезли з Польщі до Черкас (фото)

Чималу партію м’ясних консервів, засоби особистої гігієни – шампунь, гель для душу, інші види побутової хімії та дитячі іграшки отримав Центр допомоги черкаські волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті» від польських партнерів і власниці рекламного агенства «Багіра».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура.

– 113 новеньких іграшкових машинок, 444 банки шикни та різноманітні засоби гігієни отримав БО «БФ Хрещатик-Сіті» від креативної власниці рекламного агенства «Багіра» Оксани Антонюк! Гуманітарна допомога прибула до нас з Польщі. Сформувати цей гуманітарний вантаж допомогла  польська родина – Ірина та Бартек Маршалеки, за що велика дяка цій родині. Бартек Маршалек – відомий польський спортсмен – пілот водної Формули 1 Н2О. Він і його дружина вже не вперше передають до Черкас зібрану ними гуманітарну допомогу, – поінформувала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Читати за темою: Гуманітарна допомога з Польщі прибула до Черкас (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *