Маленький імпровізований цех по виготовленню окопних свічок продовжує працювати у Черкасах

Виготовити велику партію окопних свічок для потреб військової частини зобов’язалась дружна команда Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті» , який очолює керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Про це з місця події повідомив журналіст «City News».

Амбітний план волонтери втілюють у життя, тимчасово перетворивши приміщення, де колись було кафе на імпровізований цех по виготовленню окопних свічок. І хоч працює цех не щодня, але кожного разу кількість виготовлених свічок значно зростає. Мине небагато часу і це замовлення військових волонтери БО «БФ «Хрещатик-Сіті» виконають.

Технологічний процес волонтери засвоїли на «відмінно».

Кожний учасник проєкту добре знає де, що, і коли він має робити: волонтери подрібнюють і розтоплюють необхідні для суміші віск і парафін, а потім готову суміш розливають по жерстяних баночках, у які перед цим вкладають наповнювач та фітилі з гофрованого картону. Залиті баночки залишають на кілька годин, щоб розтоплена суміш, яку вбирає у себе картон, затверділа.

Цех працює злагоджено як механізм швейцарського годинника.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото автора

Читати за темою:

Третину від замовлення на окопні свічки виконали черкаські волонтери «Хрещатик-Сіті» (відео)

Шістдесят кілограмів парафіну німці передали у Черкаси волонтерам «Хрещатик-Сіті»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *