За зраду України окупанти призначили колаборантку директором школи

Служба безпеки викрила колаборантку, яка працює на рф від початку окупації селища на Херсонщині. Під час захоплення населеного пункту вона підтримала окупантів. За це її призначили директором «Чкаловської школи Новотроїцького муніципального округу».

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба УСБУ в Черкаській області.

– Колаборантка не лише виконувала вказівки окупаційної влади, а й в примусовому порядку залучала викладачів до забезпечення роботи навчального закладу за освітніми стандартами рф. «Директорка» впроваджувала освітні програми та навчання за російськими підручниками. Також встановлено, що «посадовиця» вела активну пропаганду у школі, на нарадах з викладацьким складом поширювала ворожі наративи. Співробітники СБУ задокументували злочинну діяльність фігурантки, – розповіли у прсслужбі.

Нині слідчі СБУ повідомили зловмисниці про підозру за ч. 3 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Нині вона переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *