Ініціатива «Принеси дитині іграшку» у Черкасах, триває з весни і не втрачає популярності

Соціальна ініціатива «Принеси дитині іграшки… Її іграшки забрала війна», що у Черкасах навесні започаткували волонтери благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті», не лише триває досі, але й продовжує бути популярною. Завдяки небайдужим черкащанам, бокс для збору іграшок, який у травні цього року встановили на площі ТРЦ «Хрещатик-Сіті», щодня поповнюється новими цяцьками.

Про це журналісту «City News» повідомила її ініціаторка, очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Щотижня бокс наповнюється майже на третину. Іграшки для дітей, чиє дитинство забрала війна, приносять і дорослі і юні жителі обласного міста. Починаючи цю ініціативу ми щиро сподівались, що її активно підхоплять черкащани, і вже бачимо, що не помилились. Команда благодійного фонду «Хрещатик-Сіті» приємно вражена. Щиро вдячні черкащанам за їх людяність і християнське милосердя. Іграшки, які вони подарували діткам переселенських родин, які змушені були покинути опалені війною регіони, справді дарують радість малечі і розраду батькам. Тож закликаємо наших співгромадян і надалі підтримувати соціальну ініціативу «Принеси дитині іграшки… Її іграшки забрала війна»,  , – поділилась Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Читати за темою:

До збору іграшок для дітей переселенців у Черкасах долучились юні черкащани (фото)

Черкаські діти охоче приносять іграшки для дітей, чиї іграшки забрала війна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *