Німецькі іграшки з Ландау волонтери з Черкас роздають дітям переселенців (фотофакт)

Знайомтесь, це – Артем Ялиніч з Лисичанська. Покинути рідну оселю його родину, як і багатьох інших, змусила російська агресія. Його мама у інтерв’ю «City News» розповідала, як сім’я, де двої дорослих, малолітній хлопчик і немовля мусили виїхати з дому. Весь скарб родини склав те, що помістились у старенькій «п’ятірці». Про якісь там іграшки годі було й говорити, бо головне було вибратись живими.

Зараз родина живе у Черкасах. Маму Артема взяв на обслуговування Дитячий благодійний центру допомоги БО «БФ «Хрещатик-Сіті».

– Ми дали Артему теплий одяг, дещо для школи, і іграшки – набір «кіндерів», із тих, які ще влітку нам привезли волонтери з німецького міста Ландау, – розповіла волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

Майже три місяці минуло відтоді, коли до Черкас прибула група німецьких волонтерів з партнерської організації «Ukraine hilfe» (м.Ландау, Баварія). Вони провезли продукти тривалого зберігання (консерви), одяг, маскувальні сітки, фрукти і фруктові соки, корм для тварин, які дял українців зібрали жителі маленького Ландау.

Їхній автопоїзд з гуманітарною допомогою з Німеччини у складі чотирьох «бусів» з причепами, прийняли волонтери Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Від тоді і до нині вони роздають німецьку допомогу переселенським родинам, які проживають у Черкасах.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяна Моргуненко

Читати за темою:

«Найстрашніше – їхати в нікуди, іторії переселенців, яких обслуговує Центр дитячої допомоги у Черкасах

Їжу, одяг, маскувальні сітки, фрукти, корм для тварин, привезли до Черкас німецькі волонтери (фоторепортаж)

Безкоштовно отримала дитяче ліжечко родина переселенців з Харкова у Черкасах (фотофакт)

Затіняюча сітка, яку до Черкас привезли німецькі волонтери, поїхала на передову (фото)

Німецькі іграшки радують маленьких переселенців у Черкасах (фотофакт)

Черкаському зоопарку – німецький корм, а мамам і діткам з родин переселенців – безкоштовний тур

Іграшки з Німеччини дарують радість дітям переселенців, які знайшли прихисток у Черкасах (фоторепортаж)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *