Взуття підприємиці із Черкас дарує приємні емоції  клієнткам  Дитячого центру допомоги (фото)

Волонтери Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик Сіті» продовжили роздавати новеньке шкіряне взуття вітчизняного виробництва жінкам з переселенських родин, якими опікується.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

«City News» раніше інформував своїх читачів про соціальну акцію, яку спільно проводить волонтерська команда благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті» із підприємицею з «Центрального» ринку Черкас Ларисою Лукашенко.

Не так давно вона – власниця магазину взуття, який продає взуття виключно вітчизняного виробництва передала БО «БФ «Хрещатик-Сіті» 250 пар новенького якісного шкіряного взуття. Це взуття вона запропонувала роздати клієнткам Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність»  Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 родин переселенців, де є жінки на крайніх термінах вагітності, або ті, які виховують діток до двох років та багатодітних родин із Черкас, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Моргуненко

Читати за темою:

250 пар новенького шкіряного взуття передала волонтерам підприємиця з Черкас

Нове взуття дали волонтери вихованкам дитячого будинку Андронових у Черкасах

На Фото Тетяна Моргуненко і Лариса Лукашенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *